VÝSTAVNÉ STÁNKY, NÁBYTOK NA MIERU
Search

Filter by Custom Post Type
Články
Stránky
Produkty

VÝSTAVNÉ STÁNKY, NÁBYTOK NA MIERU

Search

Filter by Custom Post Type
Články
Stránky
Produkty

O NÁS

NA SLOVENSKOM TRHU PôSOBÍME OD ROKU 1996

V oblasti realizácie výstavných expozíciií poskytujeme komplexné služby, od návrhu  a projekcie až po stavbu výstavného stánku na kľúč. Okrem expozícií z typizovaných modulových systémov sa špecializujeme na stavbu atypických stánkov. V rámci tohto balíka zabezpečujeme z vlastnej výroby zariadenie expozícií nábytkom a atypickými prvkami, grafické práce vrátane prípravy, spracovania a ďalšie doplnkové služby. K tomu v spolupráci so subdodávateľmi poskytujeme propagáciu firmy prostredníctvom reklamných a upomienkových predmetov nielen počas výstav a veľtrhov.

Z činnosti reklamy ponúkame grafické práce od návrhu a spracovania po konečnú realizáciu (reklamné nápisy a pútače, svetelné reklamy, billboardy, propagačné panely s výrobkami, reklamné predmety, informačný systém …)

Popri realizácii výstavných expozícií sme koncom roka 2005 rozšírili činnosť o produkciu nábytku z drevotriesky vo vlastnej, profesionálne vybavenej stolárskej dielni. Ponúkame výrobu kvalitného nábytku a zariadenia interiérov na mieru s možnosťou vlastného návrhu.

Disponujeme vlastnými skladovými a výrobnými priestormi, neustále investujeme do nákupu ďalších výstavných komponentov a konštrukcií, nových výrobných prostriedkov a v súvislosti s úspešným rozširovaním činnosti poskytujeme nové pracovné príležitosti. V súčasnosti našu spoločnosť tvoria 17 stáli zamestnanci a popri tom pravidelne využívame služby živnostníkov a brigádnikov.

NAŠEJ PRÁCI DOBRE ROZUMIEME !